15.6" Slim 40Pin NV156FHM-T08 1920*1080 FHD Na komórce dotykowej Laptop LCD Wymiana ekranu
Ekran laptopa
1 wyświetlenia
Rozmawiaj teraz.
Wprowadzenie produktu Idealny zastępca 15.6" NV156FHM-T08 to szczupły ekran 40pin, idealny do wymiany laptopa.zapewnienie bezproblemowej kompatybilności i niezawodnej wydajności różnych urządzeń. Wy... Zobacz więcej
Wiadomości od gościa Zostaw wiadomość
15.6