15,6" Slim 40Pin 1920*1080 FHD NV156FHM-T06 On-Cell Dotykowy Ekran LCD do Laptopa - Zamiennik
Ekran laptopa
2 wyświetlenia
Rozmawiaj teraz.
15,6 "Slim 40pin 1920*1080 FHD NV156FHM-T06 na ekranie laptopa dotykowego LCD Atrybuty produktu Model NV156FHM-T06 Rozmiar ekranu 15,6 cala Interfejs EDP 40pin Wysyłka DHL Fedex Ups Tnt EMS Wprowadzen... Zobacz więcej
Wiadomości od gościa Zostaw wiadomość
15,6