Nowy ekran LCD do laptopa BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15,6" Slim 40Pin 1920*1080 FHD
Ekran laptopa
2 wyświetlenia
Rozmawiaj teraz.
►Wprowadzenie produktu 1 - Nowy ekran NV156FHM-NY4 firmy BOE to 15,6-calowy, smukły ekran LCD do laptopa z interfejsem 40Pin, oferujący rozdzielczość 1920*1080 FHD dla ostrego i żywego obrazu.​ 2 - ... Zobacz więcej
Wiadomości od gościa Zostaw wiadomość
Nowy ekran LCD do laptopa BOE 144Hz NV156FHM-NY4 15,6